Suurenna fonttiaPienennä fonttia
Eläkeliitto

Kemijärven yhdistys ry

Tervetuloa mukavaan joukkoon, monipuolisen toiminnan piiriin.

Hallitus 2018

Puheenjohtaja Pirjo Laurila 040 577 4193 pirjoriittalaurila(at)gmail.com 
Varapuheenjohtaja, joululehti, matkavastaava Niilo Kaurahalme 040 509 7436  niilo.kaurahalme(at)gmail.com  
Liikunnan ohjaus, ensiapu Lea Tohmola 040 721 2745 lea.tohmola(at)suomi24.fi  
Jäsensihteeri Laila Karvo  040 719 65 79  laila.karvo(at)gmail.com 
Talkoot, emännän apu Raija Humalalampi 0400 511 485 raija.jaaskelainen(at)luukku.com 
Vanhusneuvosto, vapaayhtoistoiminta   Alatarvas Helena 040 549 6248 helena.alatarvas(at)pp.inet.fi 
Talkoopäällikkö  Taisto Imporanta  040 763 7129  taisto.imporanta(at)pp.inet.fi 
Talkoot Kalevi Ruotsala 0400 254 850 ruotsala.kalevi(at)gmail.com 
Liikunnan ohjaus Lehtiniemi Hilkka   040 411 5156  hilkka.lehtiniemi(at)gmail.com  
Muistamiset  Kaarina Päyliö 040 7536559 kassu.p(at)hotmail.com
Matkavastaava Erkki Rytilahti 040 572 9720 erkki.rytilahti(at)gmail.com 
Kunniapuheenjohtaja Jouni Lahti 0400 575 989  jouni.lahti(at)gmail.com

Muut toimihenkilöt

     
Sihteeri , rahastonh. kotisivut Raili Kerkelä  040 537 2840 railimarketta(at)gmail.com   
Kassavarat Laila Karvo 040 719 6579 laila.karvo(at)gmail.com

Emäntä

Aulikki Imporanta

 0400 190 568       

aulikki.imporanta(at)kemijarvi.fi   

 

 

 
                                                                                     
       
Kuoron johtaja (kansalaisopissto)  Taina Hiltunen 0400 371 933  
Palvelutalon hallituksen jäsen Taisto Ketola  0400 490 701 taisto.ketola(at)gmail.com