Suurenna fonttiaPienennä fonttia
Eläkeliitto

Kemijärven yhdistys ry

Tervetuloa mukavaan joukkoon, monipuolisen toiminnan piiriin.

Hallitus 2017

Puheenjohtaja Pirjo Laurila 040 577 4193 pirjoriittalaurila(at)gmail.com 
Varapuheenjohtaja, joululehti Niilo Kaurahalme 040 509 7436  niilo.kaurahalme(at)gmail.com  
Liikunnan ohjaus, ensiapu Lea Tohmola 040 721 2745 lea.tohmola(at)suomi24.fi  
Jäsensihteeri  Laila Karvo  040 719 65 79  laila.karvo(at)gmail.com 
Talkoot Raija Humalalampi 0400 511 485 raija.jaaskelainen(at)luukku.com 
Vanhusneuvosto   Alatarvas Helena 040 549 6248 helena.alatarvas(at)pp.inet.fi 
Talkoopäällikkö  Taisto Imporanta  040 763 7129  taisto.imporanta(at)pp.inet.fi 
Talkoot Lippo Harju 050 501 2264 lippo.harju(at)elisanet.fi 
Liikuntaohjaus  Lehtiniemi Hilkka   040 411 5156  hilkka.lehtiniemi(at)gmail.com  
Arpajaiset Orvokki Ala-Poikela 040 505 3217  orvokkiala(at)suomi24.fi 
Matkat Erkki Rytilahti 040 572 9720 erkki.rytilahti(at)gmail.com
Kunniapuheenjohtaja Jouni Lahti 0400 575 989  jouni.lahti(at)gmail.com

Muut toimihenkilöt

     
Sihteeri  Raili Kerkelä  040 537 2840 railimarketta(at)gmail.com   
Rahastonhoitaja Laila Karvo 040 719 6579 laila.karvo(at)gmail.com

Merkkipäivät

Kirjanpitäjä

Kaarina Kerkelä 

Raili Kerkelä

050 384 6214

040 537 2840

 

railimarketta(at)gmail.com  

Kotisivut  Raili Kerkelä,  
Laila Karvo 

040 537 2840 
040 719 6579

 
Matkavastaavat  Kaarina Jurmu,    
Erkki Rytilahti           
Niilo Kaurahalme
0400 623 449,
040 572 9720,
040 509 7436
 
Emäntä Aulikki Imporanta 0400 190 568 aulikki.imporanta(at)kemijarvi.fi 
Kuoron johtaja (kansalaisopissto)  Taina Hiltunen 0400 371 933  
Palvelutalon hallituksen jäsen Taisto Ketola  0400 490 701 taisto.ketola(at)gmail.com